poniedziałek, 26 sierpnia 2013

„Lepszy Start” - uczestniczki „Top Model” w kampanii Axe

Już od 19 sierpnia na Facebooku aktywny jest konkurs pt. „Lepszy Start”.  Promuje on kosmetyki Axe (Unilever Polska). Twarzami akcji są wszystkim znane uczestniczki programu „Top Model”: Natalia El Daghestani, Zuzanna Kołodziejczyk i Kasia Smolińska.
Wszystkie osoby zainteresowane konkursem „Lepszy Start”  mogą znaleźć szczegółowe informacje o nim na polskim fanpage’u facebookowym Axe.
Na tejże stronie została stworzona specjalna aplikacja, w której każdy może opisać swój oryginalny sposób na podryw. Jurorki zabawy - znane z programu „Top Model” Natalia El Daghestani, Zuzanna Kołodziejczyk i Kasia Smolińska - wybiorą 15 najbardziej szalonych, oryginalnych i romantycznych zgłoszeń, a następnie je zrecenzują. Potem zostanie wybranych 5 finalistów, którzy będą mieli zaszczyt spotkać się oko w oko, przed kamerami, z wyżej wymienionymi paniami. Finaliści Ci wygrają również romantyczne wyjazdy weekendowe dla dwojga do europejskich miast. Natomiast zwycięski pomysł zostanie zrealizowany przez Axe. Wg dotychczasowych danych pt. "Jak zdobyć / poderwać dziewczynę?" - 53% mężczyzn inwestuje w kwiaty, 31% uważa, że droga do serca wiedzie przez żołądek, 22% stawia na motoryzację, a tylko 19% liczy, że kluczem do sukcesu są romantyczne miejsca. A Wy kobietki? Jakie macie zdanie na ten temat? Jaki jest najlepszy patent na poderwanie dziewczyny i zdobycie jej serca?

0 komentarze:

Prześlij komentarz